درباره ما

مشاوره، فروش و اجرای فرآورده های شیمیایی و عایق

شرکت پوشش های پلیمری پیشرفته داریس با نام اختصاری داپکو تنها نماینده رسمی شرکتهای لیکوئید رابر از کانادا و روسیه و یورو بیلد از امارات می باشد. این شرکت با هدف کمک به دست اندرکاران صنعت ساختمان از جمله شرکتهای پیمانکار،مهندسین،مشاوران و طراحان و بهبود روند ساخت و اجرای پروژه های ساختمانی و عمرانی به ثبت رسیده است.

با در نظر داشتن نیازهای این صنعت به فرآوری های با کیفیت و تکنولوژی های نوین این شرکت تهیه ، تولید، توزیع، اجرا و همچنین برگزاری جلسات مشاوره و آموزشی به اشخاصی که به دنبال تکنولوژی های نوین در صنعت ساختمان هستند را در دستور کار خود قرار داده است.

اهداف اصلی

هدف اصلی این شرکت در راستای پیشرفت صنعت ساختمان بوده و بر این اصل تمامی تلاش خود را می نماید تا به کمک محصولات با کیفیت و بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، با ارائه مشاوره های فنی راه حل های مناسب و مقرون به صرفه ای برای مشکلات رایج و حاد مشتریان خود فراهم آورد و این صنعت مهم را تا رسیدن به کیفیت مطلوب در سطح جهانی همراهی نماید.

“تضمین جلب رضایت”

ضمانت محصولات

کلیه محصولات مرتبط با صنعت ساختمان با برند داپکو ارائه می شود و درج نشان تجاری این برند دال بر اصل بودن محصولات بوده و تحت ضمانت این شرکت قرار می گیرند.